Toimihenkilöt 2020

HALLITUS JA TOIMIHENKILÖT 2020

VARSINAISET JÄSENET

SEPPO HÄYRINEN
PUHEENJOHTAJA,
045 3467333
seppo.hayrinen@elisanet.fi

INGA-MAIJA HYPPÖLÄ
JÄSENASIAT
040 707 6151
inga@lahes.fi

EEVA MOISALA
KASISALI KEITTIÖVASTAAVA
050 564 6497

ERKKI NIEMINEN
YHTEISKUNTA SUHTEET
040 084 2332
erkki.nieminen@lh.lahti.fi

SEPPO JAUHIAINEN.
040 536 5756
jauhise@gmail.com

HANNU SALMINEN
JÄRJESTYKSENVALVONTA
040 734 9772

PIRJO KIISKINEN
050 371 0527
pirjo.kiiskinen2@phnet.fi

AINO WEURLANDER
MATKAVASTAAVA
045 112 7221
aino@weurlander.fi

VARAJÄSENET:

ESKO PIETARINEN
OPINTOASIAIN HOITAJA
050 071 23 79
esko.pietarinen@hotmail.fi

HELLI JALAS
040 5349540
helli.jalas@phnet.fi

RIITTA VIERIMAA
045 668 9408
vierimaa.riitta@gmail.com

MARJUKKA VUORELMA-LAITINEN
044 030 7308
vuorelmamarjukka@gmail.com

TARJA VÄISÄNEN
050 563 4383
tarjamarjatta.vaisanen@gmail.com

MUUT TOIMIHENKILÖT:

MARITA KOPONEN
SIHTEERI
044 063 7029
maritan@suomi24.fi

TARJA VILANDER
TALOUDENHOITAJA
050 093 7951
tarjavilander625@gmail.com

HELENA JOENKOSKI
MATKANVETÄJÄ
Puh. 040 835 3039
helena_joenkoski@hotmail.com

ERKKI WEURLANDER
ATK-VASTAAVA
040 085 6855
erkki@weurlander.fi

Kari Eronen

TIEDOTTAJA
050 0353293
ko.eronen@gmail.com

PIIRIKOKOUSEDUSTAJAT VUODELLE 2019. (5+5)
Inga-Maija Hyppölä, Seppo Häyrinen, Pirjo Kiiskinen, Helena Joenkoski ja Riitta Vierimaa.
Varalle: Helli Jalas, Esko Pietarinen, Eeva Moisala ja Hannu Salminen.

EDUSTAJAT ERI YHTEISÖIHIN vuodelle 2019
-STM:n Karjalanpiiri: Marjukka Vuorelma-Laitinen
-TSL:n edustajisto: Paavo Heikkinen varalla Urho Kallio.

TOIMINNANTARKASTAJAT
Pirjo Pietarinen ja Tuula Varonen.
VARALLE
Erkki Weurlander ja Kari Eronen.